Чи справді «Путлер капут» ?

Спостерігаю за тим, як в РФ намагаються «зачистити» низку соціологічних організацій у Москві, Пітері, Іркутську, Саратові тощо, вимагаючи (за результатами перевірок) аби ті зареєструвалися як «іноземні агенти».

Особливий “наїзд” – на Левада-Центр, один із найбільших соціологічних центрів Російської Федерації, який незрідка в своїх інтерпретаціях подій симпатизує т. зв. «ліберальній опозиції».

І думаю собі… А що ви хотіли, добродії соціологи? Мали б ви трохи більше хоробрості, то оголосили б відверто, що ваші російські чиновники-державники працюють чітко за Гітлером. Адже той висловлювався саме про такі «левадо-центри» у тому сенсі, що

глубочайшие интересы народа и государства требуют недопущения того, чтобы народные массы попадали в руки плохих, невежественных и просто бесчестных “воспитателей”. Обязанностью государства было бы взять на себя контроль за этим воспитанием… Государство должно следить особенно внимательно за газетами, ибо влияние газет на людей является самым сильным и глубоким, хотя бы уже потому, что газеты говорят с читателем изо дня в день…

Доживи вождь націонал-соціалізму до епохи телебачення, воно б, ясна річ, фігурувало тут на першій позиції.

Але ж ви, шановні соціологи, також регулярно спілкуєтесь із народом, пропонуючи йому власні цифри результатів опитувань і власні інтерпретації подій. І добре відомо, що ваша «соціологія» часто-густо покликана не так інформувати про настрої людей, як ФОРМУВАТИ ці самі настрої:-)

То ж ви – так само небезпечні для путлерів, як і «незалежна преса». Відтак, нема чого дивуватись чи обурюватись.

Краще б ви повідомили власному суспільству, що, хоча продаж книжки Адольфа Гітлера в РФ вважається забороненим, Путін її однозначно неодноразово штудіював із олівцем і, далебі, не в російському перекладі з Інтернету, а напевно в оригіналі:-)

Звичайно, це дешева брехня, що в деяких країнах продаж цієї книги заборонений через расові чи юдофобські мотиви. Бо тема про роль єврейства у світових процесах там далеко не провідна… Серед головних напрямків – зокрема методи ведення ефективної пропаганди. І якби російський громадянин із цими методами ознайомився, то легко переконався б, що його рідна країна в багатьох аспектах живе саме за Гітлером. А якщо так, то міг би поставити своїй владі незручні запитання. Приміром, «выходит, Гитлер не так уж плох, если мы в России воюем с прессой и социологами по его схемам?»… «А если все-таки плох, тогда кто есть мы»?

Напередодні «параду Перемоги» в Москві журналіст Олександр Мінкін виклав у своєму блозі відеозапис, на якому добре видно, що під час репетиції параду на «череві» стратегічного бомбардувальника, що пролітав над Москвою, красувався напис “Putler Kaput”. Стверджують, що відеозапис справжній.

http://www.echo.msk.ru/blog/minkin/1075914-echo/

This entry was posted in НОТАТКИ and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.