Російське телебачення за Тараса Шевченка та Адольфа Гітлера вибачилось. А МВС України?

Днями російська державна телекомпанія «Оренбург» у прямому ефірі вибачилась за сюжет, у якому Тараса Шевченка було порівняно з Гітлером.

У нас в Україні таке порівняння «згенерували» під крилом Міністерства Внутрішніх Справ у часи міністра Ю. Луценка, коли випустили українофобську брошуру для міліціонерів, де Кобзаря розмістили в одному ряду з Адольфом Гітлером. Цю брошуру було призначено для поширення в якості керівництва до дії серед усіх служб та підрозділів МВС України.

Її назва – «Кобзін Д. О., Черноусов А. М. Нетолерантна діяльність та організації в Україні. Результати соціологічного дослідження. Харків. 2008. Харківський інститут соціальних досліджень. Міністерство внутрішніх справ України. За сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив. (Canada Fund for Local Initiatives)».

Типовий зразок антиукраїнської пропаганди брошури – такий собі «вінегретно»-асоціативний ряд, покликаний вибудувати своєрідний хід думок для дебілів, за яких автори з Харківського інституту соціальних досліджень мають наших міліціянтів.
Приміром, характеризуючи вміст деяких бібліотек в Інтернеті, автори повідомляють, що ті містять зокрема… «картини (А. Гітлера, В. Васильєва, Т. Шевченка)» або ж «поезію (наприклад, вірші Т. Шевченко, розповіді К. Гамсуна, Е. По, Г. Гессе, … вірші націоналістичного або відверто фашистського змісту)»…

В такий нехитрий спосіб «брошуристи» ототожнюють ненависного їм Тараса Шевченка з Адольфом Гітлером, а українських націоналістів (тобто, тих, у кого на відміну від багатьох наших співгромадян якраз усе гаразд із головою та рівнем інтелектуального розвитку) – з фашистами і нацистами.

Очевидно, що такі брошури покликані промивати мізки міліціонерам, аби ті дивилися на українців-учасників протестних акцій як на «ворогів народу».

“Мы дети тех, кто выступал
На бой с Центральной Радой,
Кто паровоз свой оставлял,
Идя на баррикады.
Наш паровоз, вперед лети.
В Коммуне остановка.
Другого нет у нас пути—
В руках у нас винтовка…”
Текст: комсомольцы Киевских ж.д. мастерских
Музыка: П. Зубаков

Тоді висловились зокрема Спілка офіцерів України, депутат Олесь Доній… Міністр-демократ промовчав…

Зрозуміло, що внаслідок програшу українцями Визвольної війни 1917-1920х років і подальших подій, нащадків отих, хто колись «виступал на бой с Цєнтральной Радой» і «чєй паровоз впєрьод лєтєл», нині повно по всій Україні включно з МВС.

Тож не дивно, що дослідники «нетолерантнтності» поринули винятково у вивчення «сучасного ультраправого руху в Україні», геть зігноровавши численні українофобські партії та організації, які діють у нас ПРОТИ КОРІННОЇ І ТИТУЛЬНОЇ НАЦІЇ. А це спотворює саму сутність дослідження, бо українофобія – не просто одна зі складових т. зв. «ксенофобії» в Україні. Ця складова – найпоширеніша.

—————————————————————–

Про небезпеку «натхнення ідеологією Третього Рейху» «брошуристи-паровозники» гучно волають. Про небезпеку натхнення ідеями Есесерівського Рейху скромно мовчать.

Пропоную повніший аналіз антиукраїнського творіння під дахом МВС. Стаття – ніби щойно написана… Настільки все актуально.

ЗАПИТАННЯ ДО МІНІСТРА ЛУЦЕНКА: Ви б теж поставили в один ряд Тараса Шевченка і… Адольфа Гітлера? Ваші підлеглі це роблять…

This entry was posted in НОТАТКИ and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.