Якщо Ігор Коломойський працює передусім «на благо та процвітання єврейського народу», що тоді не так з гаслом «Україна – для українців!»? :-)

«І чужому научайтесь…»

«ЖИЗНЬ ЕГО – СЛУЖЕНИЕ ЕВРЕЙСКОМУ НАРОДУ!»

Гадаєте, це про Мойсея чи Нетаньяху?..
Ні, це про Ігоря Коломойського.

«Ігорю КОЛОМОЙСЬКОМУ – 50!

Имя его сегодня у всех на устах. Он – президент Объединенной Еврейской общины Украины, он стоял у истоков создания Европейского еврейского союза(EJU), президентом которого избран на пять лет. Он – инициатор создания Европейского еврейского парламента.
Список его добрых дел на благо еврейского народа (тут і далі виділено мною – О.Р.) трудно перечислить. Это Игорь Валерьевич Коломойский! […]
Ему доверяют торжественное открытие синагог, общинных центров, мемориалов жертв Холокоста. С ним общаются премьер-министры и послы многих государств мира.
Так пусть еще долгие годы продолжится Ваш благородный труд на благо еврейской общины.
С юбилеем, дорогой Игорь Валерьевич!
Здоровья Вам! Мазл Тов, до 120!
Председатель Еврейской общины Ивано-Франковской области
И. ФЕФЕР»

Тут ще є чимало теплих слів на адресу ювіляра, але провідна думка привітань – одна:
«благородная и нелегкая деятельность» «на благо и процветание еврейского народа», «на благо евреев Украины и Европы».

…Про Україну чи процвітання українського народу, на землі якого людина проживає і плодами якої користується – анічичирк. ЄВРЕЄ-ЦЕНТРИЗМ – в абсолюті.

Але, якщо Ігор Валерійович працює насамперед «на благо єврейського народу», які можуть бути претензії у послідовників Тори до гасла Миколи Міхновського «Україна – для українців!»?
Адже акцентування поздоровлень на адресу ювіляра – на 100% у дусі гасла українського ідеолога, лишень у єврейському національному контексті.

Євген Червоненко

Хто не пам’ятає комічний «наїзд» не в міру збудженого Євгена Червоненка на «свободівця» Андрія Іллєнка за гасло «Україна для українців!» під час однієї з теле-Шустеріад… (див. тут (4 хв.) і тут (21 хв.). І те, як драматично Червоненко обізвав за це гасло українців «фашистами»…

Але ж, дорогий наш друже пане Євгене! «Десять заповідей УНП» 1904 р. від Миколи Міхновського – це лише невелика частка тих принципів внутрішнього життя нації та її стосунків з іншими націями, які пропонує своїм послідовникам ІУДАЇЗМ. Принципів, на яких будується державотворення. І хто, як не Ви, «хранитель Тори», чудово це знаєте, якщо справді в Книгу заглядаєте (пригадується, будучи міністром транспорту за часів Президента В. Ющенка, пан Євген з гордістю тримав Тору на чільному місці у своєму службовому кабінеті і показував журналістам).
Отже, справжні і послідовні іудеї насправді живуть у повній гармонії із заповідями Миколи Міхновського. Для себе, ясна річ. Сповідуючи цілком здоровий національний егоїзм. Утім, не всі вважають його «здоровим». Приміром, західноєвропейське опитування 2002-го року засвідчило: «Кожен десятий британець вважає, що “євреїв не турбує, що станеться з будь-ким, окрім них самих”. Кожен третій британець розглядає британських євреїв як таких, що більш лояльні до Ізраїля, ніж до Англії» (The Independent on Sunday, 30 June 2002).

Анатолій Гриценко

До речі, чому всі ці політактивісти – від переконаного ліберал-демократа Анатолія Гриценка до ревного іудея Євгена Червоненка – висмикують гасло М. Міхновського з політичного контексту поневоленої нації напередодні Української революції і Визвольної війни 1917-1920х років?  Тобто, доби, коли українська етнічна територія була розірвана поміж кількома хижаками.

Ось Заповіді Міхновського №2 і 3:
«2. Усі люди — твої браття, але москалі, ляхи, угри, румуни та жиди — се вороги нашого народу, поки вони панують над нами й визискують нас.
3. Україна для українців! Отже, вигонь звідусіль з України чужинців-гнобителів».

Міхновський  дохідливо пояснює, що українців не повинні визискувати на їхній же рідній землі. І в чому він неправий?

А хіба рабини не навчали впродовж століть народ іудейський аналогічним принципам, завдяки чому і ЗБЕРІГСЯ єврейський народ?

І хіба вищенаведені Заповіді №2 і 3 та Шевченкове («неполіткоректне» з погляду ліберал-демократів, але напрочуд точне з погляду фактичного стану речей)  – «Степи мої запродані Жидові, німоті// Сини мої на чужині, На чужій роботі» не є актуальним і сьогодні?!

Подивіться на національний склад Верховної Ради. Подивіться, хто володіє сьогодні основними засобами виробництва країни, її ресурсами і хто контролює інформаційний простір України АБИ ЦІ ЗАСОБИ ЕКСПЛУАТУВАТИ Й НАДАЛІ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО ПРИБУТКУ І ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ, і спробуйте сказати, що гасло «Україна – для українців!» втратило актуальність:-)

Відтак, зрозуміло, що ідеологія Миколи Міхновського та історіософія Тараса Шевченка цілком справедливі і тепер.

Між іншим, пліч-о-пліч з Євгеном Червоненком на шоунаді «Шустер-живцем» був і Петро Порошенко. Цікаво, чи відчуває пан Петро свою особисту відповідальність за російщення України «етикетками» продукції «Рошен»? І чи вважає він високоморальним російщити землю, яку називаєте «рідною»,  аби отримати трохи більше бабла, випускаючи універсальні обгортки, «панятниє для всєх»? А чи знає він і йому подібні, що на суді у Нюрнберзі нацистським лідерам з-поміж іншого ставили в провину  «насильницьку германізацію окупованих територій»?..

——————————————————————————————————————–
…Одне слово, дорогий Ігорю Валерійовичу, прийміть і наші поздоровлення з ювілеєм!
Може десь і колись, зупинившись трохи перепочити від тяжкої праці “на благо євреїв України та Європи”, Ви згадаєте і про нас, Богом Вашим забутих українців:-)

 

Див. також:

На що ідуть гроші, зароблені Коломойським в Україні?

This entry was posted in ІУДАЇЗМ ТА ІДЕОЛОГІЯ and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.