23 ФЕВРАЛЯ: день «захисника вітчизни» – в день окупанта???

Зрозуміло, що «святкувати» під виглядом “Дня захисника вітчизни” свято російської армії (“Дєнь Совєтской Арміі” в колишньому СССР ), яка саме в дні свого «народження» 1918 року наступала на Київ і розстрілювала на його вулицях українців, можуть лише інваліди постсовєтського простору.
Простору, яким поки що і залишається Україна.
Як довго залишатиметься?
It depends…, – як кажуть англійці.
Залежить од нас.

Монумент під Крутами Чернігівської обл.
Тут українці у січні 1918р. вступили в один із перших боїв з червоною московською ордою, що святкує день “народження” своєї армії (армії Троцького-Лєніна) 23 фєвраля.

На цій сторінці – могили українців, що полягли в боях проти московських інтервентів: першою була Лозова на Харківщині (грудень 1917-го)… потім Крути, Літки… І ще 4 роки війни…
http://unknownwar.info/-_1080/
Просто пройдіться курсором по цих фотографіях і подивіться географію наших могил…

«Святкувати» щось разом із комуністами та путіними 23 лютого – означає топтатися по цих могилах. І ще по тисячах і тисячах – не знайдених або навіки втрачених і розкиданих по всій Україні.

Сьогодні може бути хіба що День пам’яті вояків Армії УНР та УГА, полеглих в боях з інтервентами в часи Української революції та Визвольної війни 1917-1920х років.

 

P. S.: Дякую всім, хто розмістив і поширив ці фотоплакати у мережі Фейсбук 23 лютого 2013р.

This entry was posted in НОТАТКИ and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to 23 ФЕВРАЛЯ: день «захисника вітчизни» – в день окупанта???

  1. zolomag.ru says:

    В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!